Nova Vape elektronička cigareta 600 udaha Vape Pen kompatibilna s Tpd
1.Dobrodošli u korištenje mini jednokratne elektronske cigarete D23.
2.Ova sjajna mala jednokratna e-cigareta ima puno okusa, udobno leži u ruci i bez napora staje u vaš džep.
Opis
EGQ Vapor za elektronske cigarete
Mini jednokratna e-cigareta D23 koristi tehnologiju e-cigareta EGQ Vapor i opremljena je baterijom od 550 mah, koja se može koristiti stabilno i učinkovito bez ikakvog trošenja.
Svaka jednokratna e-cigareta D23 ima kapacitet e-tekućine od 2 ml, a svaki uređaj može dati oko 600 udaha.
Najistaknutija značajka D23 mini jednokratne e-cigarete je njezina praktičnost. Ovu kompaktnu e-cigaretu možete lako nositi sa sobom.
Osim toga, svojim elegantnim i modernim dizajnom zasigurno će privući pozornost bez obzira gdje ga koristite.
Još jedna glavna značajka jednokratne e-cigarete D23 je da postoji mnogo okusa koje možete izabrati prema svom osobnom ukusu. Bez obzira volite li voćne, slatke ili minty okuse, D23 može zadovoljiti vaše potrebe.
Isprobajte D23 danas i doživite vrhunsku zabavu s e-cigaretama!
Njegovi detalji su sljedeći:
| Nikotinska sol | 2% nikotinske soli |
| E tekućina | 2 ml E tekućine |
| Pufovi | 600 udisaja po uređaju |
| Prekidač | Kontrola protoka zraka |
| Baterija | Kapacitet baterije 550mAH |
| Okus | Dostupno je 10 okusa |
| Poklon kutija | 10 komada u jednoj poklon kutiji |
| Karton | 400 kom u jednom kartonu |
| G.W | 18 kg |
| MJ | 55,5*28,5*30 cm |
Pitanja:
1.Koji je najsigurniji i najzdraviji vape?
HELO Air: Najsigurniji Vape za povećanje energije. ...
LUVV Air VITA: Najsigurniji vitaminski vape. ...
HealthVape CHILL: Najsigurniji biljni vape. ...
ZERO: Najsigurniji vape za prestanak pušenja. ...
ELFBAR BC5000 Ultra: najsigurniji vape za nikotin. ...
Tribe Tokes CBD All-In-One: Najsigurnija CBD Vape olovka. ...
ELFBAR 600: Najsigurniji vape s niskim udjelom nikotina.
2.Koje vape je odobrila FDA?
Logic Vapeleaf patrona/kapsula. Logic Vapeleaf Sustav duhanskih para. Paket e-tekućine Logic Pro Tobacco. Logic Pro Capsule Tank System (1) ...
NJOY DAILY Rich Tobacco 4,5% NJOY DAILY EXTRA Rich Tobacco 6% NJOY ACE uređaj. ...
Vuse Vibe Power Unit (1) Vuse Vibe Tank Original 3.0% Vuse Vibe Power Unit (2)
3. Zašto se elf barovi povlače?
Trgovine u Velikoj Britaniji nakon toga povlače Elf Bar s policastudija je pokazala da vape sadržavaju nedopuštene razine nikotina. Uređaj je skinut s tržišta nakon istrage Daily Maila.
FAQ
P: Jeste li trgovačka tvrtka ili proizvođač?
O: Mi smo proizvođač elektroničkih cigareta, nadamo se da ćemo poslovati s vama! Hvala!
P: Dajete li uzorke? jel besplatno ili dodatno?
O: Našim kupcima pružamo besplatne uzorke. Ako uzorak treba prilagoditi, naplatit ćemo odgovarajuću naknadu.
P: Što učiniti s povratom?
O: Ne prihvaćamo povrat ako nema problema s proizvodom.
Ako je to zbog proizvoda, pružit ćemo tehničku podršku i odgovarajuću uslugu nakon prodaje.
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti














