600 udisaja 2 ml Vape Pen
1.D23 elektronska cigareta za jednokratnu upotrebu, liči li na ruž koji djevojke često koriste? Sada je društvo ravnopravnije i vrlo je uobičajeno da žene puše.
2. Elegantan dizajn D23 olakšava upotrebu i nosi ga bilo gdje.
Opis
600 udisaja 2 ml Vape Pen
Jednokratna elektronička cigareta D23, 600 Puffs 2ml Vape Pen, izgleda li kao ruž za usne koji djevojke često koriste? Sada je društvo ravnopravnije i vrlo je uobičajeno da žene puše. Elektroničke cigarete su slatkastog i voćnog okusa pa će prirodno postati jedan od ženskih izbora. Stavi u torbu.
Ova elektronička cigareta D23, koju mi zovemo 600 Puffs 2ml Vape Pen, napravljena je oponašanjem ruža za usne, kako bi se zadovoljio visoki ukus moderne žene, uostalom, pušenje elektroničkih cigareta je bolje od cigareta.
Naravno, ovo je naše osobno mišljenje i smatramo da bi e-cigarete trebale biti bolje od cigareta. Barem će ljudima oko vas smetati što drugi puše cigarete, ali ne previše o vapingu jer je okus elektroničkih cigareta bolji. Barem ne toliko svađe.
Elegantan dizajn D23 olakšava upotrebu i nosi ga bilo gdje. Sa svojom baterijom od 700 mAh i 4,2 ml unaprijed napunjene nicSalt e-tekućine, plus svojih 10 nevjerojatnih okusa i privlačnih boja koje možete izabrati, idealan je izbor za širok raspon kupaca. A to je elektronička cigareta koja može ispušiti do 1200 udaha.
Nadam se da ćeš ovdje što prije prestati pušiti i živjeti sretnim životom.
Njegovi detalji su sljedeći:
| Nikotin | 2% nikotinske soli |
| E tekućina | 4,2 ml E tekućine |
| Napuhati | 1200 udisaja po uređaju |
| Prekidač | Kontrola protoka zraka |
| Baterija | Kapacitet baterije 700mAH |
| Okus | Dostupno je 10 okusa |
| Poklon kutija | 10 komada u jednoj poklon kutiji |
| Karton | 400 kom u jednom kartonu |
| G.W | 18 kg |
| MJ | 55,5*28,5*30 cm |
Pitanja:
1. Koje su 3 glavne vrste vejpova?
Vaping uređaji se mogu podijeliti u 4 kategorije:
a.Cig-A-Likes (prva generacija)
b. Elektronska olovka za cigarete (druga generacija)
c. Modul (treća generacija)
d.Pod moduli.
2.Koje su različite vrste vejpova?
Postoje dvije vrste uređaja za vaping: usta-u-pluća ili izravno-u-pluća. To ima veze s načinom na koji se para udiše – da li je prvo držite u ustima (poput cigarete) ili izravno udišete (poput inhalatora za astmu). Najbliža stvar pušenju je naprava usta-pluća.
3.Koja je najpopularnija vrsta vapea?
Vape za jednokratnu upotrebu.
FAQ
P: Dajete li uzorke? jel besplatno ili dodatno?
O: Našim klijentima pružamo besplatne uzorke. Ako uzorak treba prilagoditi, naplatit ćemo odgovarajuću naknadu.
P: Kako se nositi s problemima carinjenja?
O: Kupac je odgovoran za sve carine, poreze, naknade za carinjenje i sve naknade za skladištenje koje se određuju lokalno tijekom procesa carinjenja. Paket će biti vraćen u naše skladište ako naknada ne bude plaćena u predviđenom vremenskom roku dopuštenom za standardno carinjenje u vašoj zemlji.
P: Što učiniti s povratom?
O: Ne prihvaćamo povrat ako nema problema s proizvodom.
Ako je to zbog proizvoda, pružit ćemo tehničku podršku i odgovarajuću uslugu nakon prodaje.
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti















