JAKOV Vape
1. Komplet elektroničkih cigareta D28 popularan je jednokratni uređaj, najnoviji proizvod tvrtke Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd.
2.D28 sadrži 20mg nikotinske soli, 12ML e-tekućine.
Opis
JAKOV Vape
D28, JACOB Vape, elektronički set za pušenje najnoviji je proizvod tvrtke Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd., i to je popularan jednokratni vape.
D28,theJACOB Vape, sadrži 20 mg nikotinske soli i 12 ml e-tekućine, koja može pružiti bolje okuse, uključujući 10 osnovnih okusa kao što su menta, jagoda, grožđe i mango.
S D28 poboljšanom mrežastom zavojnicom i stvaranjem pare, ne morate brinuti o aktivaciji zavojnice - možete aktivirati vape kada udišete i izdišete.
Kada se vaša D28 e-cigareta potroši, zamijenite je novom i nastavite pušiti. Može se puniti i kada nema struje.
Ako vam se sviđa drugi okus, uzmite drugi. Hvala!
Njegovi detalji su sljedeći:
| Nikotin | 2% nikotinske soli |
| E-tekućina | 12 ml E-tekućine |
| Napuhati | 5000 udaha po uređaju |
| Prekidač | Kontrola protoka zraka |
| Baterija | Integrirana baterija od 650mAh |
| Okus | Moguće je odabrati 10 okusa |
| Poklon kutija | 10 komada u jednoj poklon kutiji |
| Karton | 400 kom u jednom kartonu |
| G.W | 36 kg |
| MJ | 55,5*28,5*30 cm |
Pitanja:
1.Što čini vaping s nikotinom?
E-cigarete sadrže nikotin, drogu koja izaziva jaku ovisnost. Anksioznost i depresija: Nikotin može pogoršati tjeskobu i depresiju. Također može utjecati na pamćenje, fokus, samokontrolu i fokus, posebno tijekom razvoja mozga.
2.Je li vaping s nikotinom bolji?
Iako je nedavna recenzija pokazala da su nikotinske e-cigarete učinkovitije od nikotinske nadomjesne terapije i bihevioralne podrške u pomaganju pušačima da prestanu pušiti, mnogi pušači koji koriste e-cigarete kao pomoć pri odvikavanju na kraju koriste obje terapije
3.Možete li nabaviti vape s nikotinom?
Mnoge e-cigarete također sadrže nikotin, tvar koja izaziva jaku ovisnost koja se nalazi u cigaretama. E-cigarete s oznakom "bez nikotina" mogu sadržavati visoke razine nikotina, pokazuju testovi
FAQ
P: Jeste li trgovačka tvrtka ili proizvođač?
O: Mi smo proizvođač elektroničkih cigareta, nadamo se da ćemo poslovati s vama! Hvala!
P: Koliko dugo traje vaše vrijeme isporuke?
O: Ako je roba na zalihi, obično 1-5 dana. Ako nema zaliha, određuje se prema količini, a obično traje 1-2 tjedana.
P: Što učiniti s povratom?
O: Ne prihvaćamo povrat ako nema problema s proizvodom.
Ako je to zbog proizvoda, pružit ćemo tehničku podršku i odgovarajuću uslugu nakon prodaje.
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti






















