2 ml E cigarete sa 600 udaha
1. Vape pod R77 izvrstan je izbor za one koji žele glatko i učinkovitije iskustvo pušenja.
2. Uređaj dolazi sa snažnom baterijom od 550 mah koja se može puniti.
Opis
Mini Vape Box Elektronička cigareta
Uvod R77 ima moderan izgled i atraktivne boje, koje mogu pružiti glatko i učinkovitije iskustvo pušenja.
Ova punjiva e-cigareta opremljena je snažnom punjivom baterijom od 550 mAh. Malen je i sladak, savršen za nošenje.
Jedna od glavnih prednosti R77 punjive e-cigarete je ta što trenutno nudi 10 različitih okusa kako bi zadovoljila potrebe kupaca.
Osim toga, specifikacije uložaka za e-cigarete R77 jednake su većini uložaka na tržištu, što može obogatiti vaš ukus.
R77 ima LED zaslon za praćenje razine ulja i razine snage.
Ukratko, e-cigaretu R77 koja se može puniti vrijedi isprobati.
Njegovi detalji su sljedeći:
| Nikotinska sol | 2% nikotinske soli |
| E tekućina | 2 ml E tekućine |
| Pufovi | 600 udaha po uređaju |
| Prekidač | Kontrola protoka zraka |
| Baterija | Integrirana baterija od 550mAh |
| G.W | 28 kg |
| Okus | Moguće je odabrati 10 okusa |
| Poklon kutija | 10 komada u jednoj poklon kutiji |
| Karton | 400 kom u jednom kartonu |
| MJ | 55,5*28,5*30 cm |
Pitanja:
1. Ostavljaju li pare miris u vašoj sobi?
Da!
Ako vi ili netko drugi parite u zatvorenom prostoru u domu ili uredu, to može stvoriti jak miris koji neće nestati samo s osvježivačem zraka. I e-tekućine i pare korova oslobađaju kemikalije koje se nakupljaju na zidovima, stropovima, tepisima, presvlakama, zavjesama, posteljini itd.
2.Postoji li prirodni vape?
Potpuno prirodni vape, s druge strane, nastoje koristiti samo prirodne sastojke, kao što su ekstrakti cvijeća i voća kako bi stvorili zadovoljavajuće i ugodno iskustvo vapinga. Još jedna prednost svih prirodnih vapea je ta što često nude raznolikiji raspon okusa i iskustava.
3. Mogu li vape vodu?
U gotovo svim slučajevima,Punjenje vape uređaja običnom vodom ne donosi nikakvu korist i nekoliko rizika. Voda isparava na nižoj temperaturi od e-tekućina, što znači da pokušaj isparavanja vode s većinom uređaja proizvodi kipuću vodu i paru. Ovo je opasno za udisanje.
FAQ
Q:Kada obično dobijete odgovor?
Svi upiti bit će obrađeni unutar 24 sata.
P: Koji su vaši uvjeti plaćanja?
O: Obično prihvaćamo plaćanje T/T ili L/C. Platite 50% unaprijed, mi ćemo pokrenuti proizvodnju, nakon plaćanja ostatka, mi ćemo poslati.
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti














