IAS Vap Olovka
1.D15A elektronička cigareta je novi proizvod pod brendom IASvape i postao je trend na tržištu.
2. Moderan i lijep dizajn, dobar osjećaj u ruci.
Opis
IAS Vap Olovka
D15A, IAS Vap Pen, elektronička cigareta je novi proizvod pod brendom IASvape, koji je postao trend na tržištu. Moderan i lijep dizajn čini ga vrlo popularnim.
E-cigareta D15A, IAS Vap Pen, može primiti 3,2 ml e-tekućine, 2% nikotinske soli e-tekućine ili e-tekućine bez nikotina. Riječ je o jednokratnom proizvodu koji se nakon upotrebe može baciti u kantu za smeće. Takva konfiguracija čini da elektronička cigareta D15A može ispušiti oko 800 dimova. Jednokratna elektronička cigareta D15A ima bateriju od 550 mAh, koja može osigurati punu upotrebu 3,2 ml tekućine za elektroničku cigaretu.
Elektronička cigareta D15A, IAS Vap Pen, ima 10 okusa, u osnovi 10 popularnih okusa, uključujući bananu, borovnicu, mango, grožđe i tako dalje. Također podržavamo prilagođene okuse, hvala!
Koristite materijale koji zadovoljavaju TPD standarde, tako da ne morate brinuti o drugim higijenskim problemima. Vi samo trebate odabrati svoj favorit i uživati u njemu. Dobrodošli na konzultacije! ! !
Njegovi detalji su sljedeći:
| Nikotin | 2% nikotinske soli |
| E tekućina | 3,2 ml E tekućine |
| Napuhati | 800 udaha po uređaju |
| Baterija | Integrirana baterija od 550mAh |
| Okus | Moguće je odabrati 10 okusa |
| Poklon kutija | 10 komada u jednoj poklon kutiji |
| Karton | 400kom u jednom kartonu |
| Prekidač | Kontrola protoka zraka |
| G.W | 16,3 kg |
| MJ | 55,5*28,5*30 cm |
Pitanja:
1.Što su jednokratni vejpovi?
E-cigarete za jednokratnu upotrebu su punjivi ili nepunjivi uređaji s unaprijed napunjenim sokom u e-cigaretama. Elektroničke cigarete za jednokratnu upotrebu dostupne su u različitim okusima i mogu se koristiti bez punjenja. Obično ima maksimalnu potrošnju po uređaju nakon koje se treba zbrinuti, otuda i naziv.
2.Koja je razlika između vapea i potrošnog materijala?
Razlika između jednokratnih vape i pod kit uređaja je jednostavna: puff stickovi su jednokratni. Stoga se ne mogu ponovno koristiti, dok se paketi mahuna mogu koristiti više puta. Trajat će onoliko dugo koliko traje prethodno učitani sok ili baterija
3.Učinipotrepštine imaju nikotin?
Jednokratni proizvodi nude vaperima učinkovitije sredstvo za isporuku nikotina od cigareta. Međutim, to nije slučaj kada je u pitanju apsorpcija. Brzina i količina nikotina koju popušite u bilo kojem trenutku određuju jačinu e-tekućine. A možete odabrati e-cigarete bez nikotina.
FAQ
P: Koji su vaši uvjeti plaćanja?
O: Obično prihvaćamo plaćanje T/T ili L/C. Platite 50% unaprijed, mi ćemo pokrenuti proizvodnju, nakon plaćanja ostatka, mi ćemo poslati.
P: Kada obično dobijete odgovor?
O: Svi upiti bit će obrađeni unutar 24 sata.
P: Kako se nositi s problemima carinjenja?
O: Kupac je odgovoran za sve carine, poreze, naknade za carinjenje i sve naknade za skladištenje koje se određuju lokalno tijekom procesa carinjenja. Paket će biti vraćen u naše skladište ako naknada ne bude plaćena u roku koji je dopušten za standardno carinjenje u vašoj zemlji.
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti




































