Najnovije izdanje Elen Bara najprodavanije 15000 puhaca za jednokratnu upotrebu elektroničke cigarete
1.R69 je jednokratna vape s 15000 puhača.2.R69 samo imaju bateriju od 500mAh, što se može napuniti.
Opis
15000 puhaca za jednokratnu upotrebu vape
R69 koristi dvije dvostruke žice za grijanje i ima jak volumen dima.
R69 može prilagoditi napon i protok zraka kako bi se postigao prilagođeni okus.
R69 ima kapacitet od 15, 000 puhanja, što je ekonomičniji, higijenski i prikladniji.
R69 sada nudi 10 okusa, uključujući jagoda, jabuku, metvu itd. Osim toga, R69 pruža prilagođene okuse i OEM\/ODM usluge.
R69 također ima zaslon zaslona koji u stvarnom vremenu može prikazati razinu snage i ulja, tako da uređaj možete dobro znati, što je vrlo lijepo i praktično.
Ako požurite i isprobate novo iskustvo koje je donio R90.
Njegovi su detalji sljedeći:
| Nikotin | 2% nikotinska sol |
| E-tekućina | 25ml e-tekućine |
| Napuhati | 15000 puhača po uređaju |
| Prekidač | Kontrola protoka zraka |
| Baterija | Integrirana baterija od 500mAh |
| Okus | 10 okusa može se izabrati |
| Poklon kutija | 10 PCS u jednoj poklon kutiji |
| Kutija | 200 PC -a u jednoj kutiji |
| G.W | 18,5kg |
| Mjera | 55*28.5*29cm |
Pitanja:
1. Da li vam pluća ponovno postaje ružičasta nakon što prestanete pušiti?
Iako je neka oštećenja pluća od pušenja nepovratna, velik dio je reverzibilan. Bez obzira koliko ste dugo pušili,odustajanje može vam pomoći da poboljšate funkciju pluća i pomognete da vam pluća povrati njihov zdrav, ružičasti izgled.
2.Koliko je puhanja vape dnevno previše?
Teško vaping može biti štetno za zdravlje, pa je važno vježbati umjerenost. Vapersi bi trebali imati za cilj zadržati broj puhanja u sigurnom rasponu. Studije sugeriraju da otprilike140 puhanja dnevnosigurni su za većinu vapera.
Česta pitanja
P: Jeste li trgovali tvrtkom ili proizvođač?
O: Mi smo proizvodnja elektroničkih cigareta, nadamo se da ćemo s vama obaviti posao! Hvala!
P: Kako se nositi s problemima carinskih odobrenja?
O: Kupac je odgovoran za sve dužnosti, poreze, naknade za carinske odobrenja i sve naknade za pohranu koji se procjenjuju lokalno tijekom postupka carinskog odobrenja. Paket će biti vraćen u naše skladište ako se naknada ne isplati u predviđenom vremenskom razdoblju dopuštenom za standardni carinski odobrenje u vašoj zemlji.
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti









