Vruća prodaja Vape od 20 000 dimova
1. Ovaj moderan uređaj ima snažnu bateriju od 550 mAh, koja vam omogućuje uživanje u vašim omiljenim e-tekućinama.
2. Ali nemojte da vas zavara njegova kompaktna veličina - R68 je sposoban za glatku i zadovoljavajuću proizvodnju pare.
Opis
Vape mini elektronička cigareta
Želite jednostavan i praktičan način da uživate u iskustvu vapinga?
E-cigareta R68 nudi 2000 udaha s do 10 okusa na izbor!
Ovaj moderan uređaj savršen je za vaping u pokretu.
Ali neka vas njegova veličina ne zavara. R68 ima snažnu bateriju od 550 mAh koja vam omogućuje ponovno punjenje.
Osim toga, R68 također ima LED zaslon koji prikazuje razinu snage i ulja u stvarnom vremenu, što vam omogućuje da pratite svoju upotrebu vapinga.
Njegovi detalji su sljedeći:
| Nikotinska sol | 2% nikotinske soli |
| E tekućina | 22 ml E tekućine |
| Pufovi | 20000 udaha po uređaju |
| Prekidač | Kontrola protoka zraka |
| Baterija | Integrirana baterija od 550mAh |
| G.W | 28 kg |
| Poklon kutija | 10 komada u jednoj poklon kutiji |
| Karton | 400 kom u jednom kartonu |
| MJ | 55,5*28,5*30 cm |
Pitanja:
1. Što se događa s vašim grudima kada prestanete pušiti?
Šesnaest žena (64%) prijavilo je promjene na dojkama 6 mjeseci nakon prestanka pušenja. This outcome was paralleled by only moderate effects on weight or body mass index (BMI) increase after quitting. Notably, of the 16 women with breast change, only 3 (19%) with a normal baseline BMI showed a BMI increase to >25.
2.Kako izgledaju zubi pušača?
Zubi ljudi koji puše često se videžuta ili smeđa diskoloracijaza razliku od boje prirodnih zuba. Može doći i do povećanog nakupljanja zubnog plaka i zubnog kamenca, znakova bolesti desni, pa čak i karijesa uz rub desni.
3.Što je pušačka noga?
Pušačka noga je izraz zaPAD koji zahvaća donje udove, uzrokujući bolove u nogama i grčeve. Stanje je posljedica nakupljanja plaka u arterijama i, u rijetkim slučajevima, razvoja krvnih ugrušaka.
FAQ
P: Jeste li trgovačka tvrtka ili proizvođač?
O: Mi smo proizvođač elektroničkih cigareta, nadamo se da ćemo poslovati s vama! Hvala!
P: Koji su vaši uvjeti plaćanja?
O: Obično prihvaćamo plaćanje T/T ili L/C. Platite 50% unaprijed, mi ćemo pokrenuti proizvodnju, nakon plaćanja ostatka, mi ćemo poslati.
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti














