Vape za jednokratnu upotrebu sa 600 udisaja
1. R15 je savršen za ljude koji žele glatko i učinkovitije iskustvo pušenja.
2. Uređaj je opremljen snažnom baterijom od 550mah.
Opis
Mini Vape Elektronska cigareta
E-cigareta D15, najnoviji uređaj na tržištu, obećava glatko i učinkovitije iskustvo pušenja.
Ova e-cigareta dolazi sa snažnom punjivom baterijom od 550mAh.
D15 je izrađen od vrhunskih materijala kako bi se osigurala izdržljivost i dugovječnost.
Njegova kompaktna veličina čini ga savršenim za diskretno pušenje u pokretu.
Jedna od glavnih prednosti e-cigarete D15 je to što trenutno nudi 10 različitih okusa koji odgovaraju širokom rasponu ukusa.
Sve u svemu, e-cigareta D15 je pouzdan i praktičan izbor za one koji traže besprijekorno i ugodno iskustvo pušenja.
Njegovi detalji su sljedeći:
| Nikotinska sol | 2% nikotinske soli |
| E tekućina | 2 ml E tekućine |
| Pufovi | 600 udaha po uređaju |
| Prekidač | Kontrola protoka zraka |
| Baterija | Integrirana baterija od 550mAh |
| G.W | 28 kg |
| Okus | Moguće je odabrati 10 okusa |
| Poklon kutija | 10 komada u jednoj poklon kutiji |
| Karton | 400 kom u jednom kartonu |
| MJ | 55,5*28,5*30 cm |
Pitanja:
1.Možete li vapeati previše u jednom danu?
Može li vas previše vapinga razboljeti?Pretjerano pušenje doista vas može razboljeti. Kao što je ranije spomenuto, simptomi pretjeranog pušenja mogu varirati od blage mučnine i glavobolje do težih simptoma poput povraćanja, vrtoglavice, pa čak i respiratornog distresa.
2. Koliko vapea dnevno je normalno?
Koliki je prosječan broj udisaja koji većina ljudi udahne dnevno? Procjenjuje se da većina vapera uzimaizmeđu 135 i 150 udisajadnevno na svojim uređajima za vaping, obično u skupinama od 10 ili 12 udisaja odjednom, raspoređenih tijekom dana.
3.Koliko traje između vape hitova?
Ako nastavite vezati vape iako možete osjetiti da se vaš vape uređaj zagrijava, riskirate oštećenje samog uređaja. Kako bi bila manja mogućnost suhog udarca, morate dopustiti da vaši fitilji potpuno upiju tekućinu. Prije ponovnog udaha trebali biste si barem dati15 do 30 sekundiodmoriti se.
FAQ
P: Jeste li trgovačka tvrtka ili proizvođač?
O: Mi smo proizvođač elektroničkih cigareta, nadamo se da ćemo poslovati s vama! Hvala!
P: Koji su vaši uvjeti plaćanja?
O: Obično prihvaćamo plaćanje T/T ili L/C. Platite 50% unaprijed, mi ćemo pokrenuti proizvodnju, nakon plaćanja ostatka, mi ćemo poslati.
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti














