Plavi jednokratni Vape Pod
1.D26 Vape elektronička cigareta je elektronička cigareta velikog kapaciteta pod markom EGQ.
2.Sadrži 5,5 ml e-tekućine, 2% nikotina, 2000 udisaja.
Opis
Plavi jednokratni Vape Pod
Elektronička cigareta D26 Vape, Blue Disposable Vape Pod, elektronička je cigareta velikog kapaciteta pod markom EGQ. Sadrži 5,5 ml e-tekućine, 2% nikotina, do 2000 udisaja.
D26, plavi jednokratni Vape Pod, praktična i pristupačna alternativa cigaretama (duhan).
Naša elektronička cigareta D26 ima bateriju od 1000 mah. S funkcijom zaštite od curenja. Jednostavan je za nošenje, a kada ga trebate koristiti, dovoljno je samo udahnuti ustima bočice. Možete ga koristiti bilo kada i uživati u njemu.
Elektronička cigareta D26 ima prekrasan izgled i grlo boce poput zida, što ljudima daje plemenit i visokovrijedan osjećaj. A korištenje grijaćih spirala osigurava da profinjenost elektroničkih cigareta omogućuje korisnicima da iskuse okus dima.
Odabir raznih okusa, pa čak i prilagodba, mogu kupcima omogućiti beskrajne zaostale okuse.
D26, Blue Disposable Vape Pod, općenito je puno bolji od jednokratnih cigareta na tržištu, što je reakcija mnogih kupaca nakon kupnje. Možda je i istina, naš D26 se jako dobro prodavao.
Njegovi detalji su sljedeći:
| Nikotin | 2% nikotinske soli |
| E tekućina | 5,5 ml E tekućine |
| Napuhati | 2000 udaha po uređaju |
| Prekidač | Kontrola protoka zraka |
| Baterija | Kapacitet baterije 1000mAH |
| Okus | Dostupno je 10 okusa |
| Poklon kutija | 10 komada u jednoj poklon kutiji |
| Karton | 400 kom u jednom kartonu |
| G.W | 23 kg |
| MJ | 55,5*28,5*30 cm |
Pitanja:
1.Šteti li vam vaking bez nikotina?
Vaping bez nikotina je štetniji od nepušanja uopće. Samo zato što ne konzumirate nikotin ne znači da nema rizika. Ali to je sigurnija alternativa i manje štetna od pušenja s nikotinom. E-cigarete bez nikotina mogu vam pomoći da izbjegnete štetne kemikalije koje se nalaze u cigaretama.
2. Jesu li e-cigarete bez nikotina sigurne?
Neki proizvođači proizvoda za vaping tvrde da su e-cigarete potpuno sigurna alternativa pušenju. Međutim, rana istraživanja o sigurnosti prakse sugeriraju da to nije slučaj. Zapravo, čak i bez nikotina, čini se da vaping ima štetne učinke na tijelo.
3. Izazivaju li e-cigarete bez nikotina ovisnost?
Kratak odgovor je ne, e-sok bez nikotina ne stvara ovisnost. Kada je riječ o e-cigaretama, ništa drugo ne stvara ovisnost osim nikotina u tekućini, tako da bez nje nećete osjetiti nikakvu želju. Redovita konzumacija nikotina može dovesti do ovisnosti kod korisnika.
FAQ
P: Jeste li trgovačka tvrtka ili proizvođač?
O: Mi smo proizvođač elektroničkih cigareta, nadamo se da ćemo poslovati s vama! Hvala!
P: Koliko dugo traje vaše vrijeme isporuke?
O: Ako je roba na zalihi, obično 1-5 dana. Ako nema zaliha, određuje se prema količini, a obično traje 1-2 tjedana.
P: Kada obično dobijete odgovor?
O: Svi upiti bit će obrađeni unutar 24 sata.
P: Kako se nositi s problemima carinjenja?
O: Kupac je odgovoran za sve carine, poreze, naknade za carinjenje i sve naknade za skladištenje koje se određuju lokalno tijekom procesa carinjenja. Paket će biti vraćen u naše skladište ako naknada ne bude plaćena u roku koji je dopušten za standardno carinjenje u vašoj zemlji.
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti

















