Kutija Vape Pen
1. YY26 jedna je od najpametnijih i najkompaktnijih verzija Elenbara.
2. S obzirom na praktičnost i stil, ovo će sigurno biti vrijedan dodatak vašoj kolekciji.
Opis
Kutija Vape Pen
Ako ste entuzijast e-cigareta, onda je Elenbarov YY26 nešto što možete razmotriti.
Dizajnirana imajući na umu praktičnost i stil, ova elegantna i kompaktna olovka za e-cigarete koju morate imati u vašoj kolekciji.
Komplet YY26 dolazi sa spremnikom za punjenje od 3 ml, punjivom baterijom od 1000 mAh i USB priključkom za punjenje.
S 80 vata promjenjive snage ovaj je uređaj vrlo popularan.
Jedna od izvanrednih značajki YY26 box olovke za e-cigarete je sposobnost brzog punjenja i nadograđena zaštita od curenja.
Izrađena od visokokvalitetne legure aluminija, ova e-cigareta je izdržljiva i otporna na trošenje.
Elegantan i moderan dizajn je i moderan i praktičan te predstavlja apsolutni užitak koristiti ga.
Bilo da ste iskusni zaljubljenik u e-cigarete ili tek počinjete, e-cigareta YY26 box može zadovoljiti vaše potrebe.
Njegovi detalji su sljedeći:
| Watts | 80W baterijski uređaj |
| E tekućina | Cartomizer, ponovno napunite e tekućinu kada se potroši |
| Paket | Jedan priručnik. Jedan usb kabel |
| Boja | crna, crvena, srebrna, žuta i plava |
| Baterija | 1000mAh |
| Težina stroja | 188g |
| Karton | 100 kom po kartonu |
| G.W | 31,5 kg |
| Veličina kartona | 55*42*28 cm |
Pitanja:
1.Kako se para razlikuje od dima?
Kratka definicija pare je "plinovita tvar koja nije tekućina ili krutina". Razlika je u tome što je ispareni materijal samo u plinovitom obliku, za razliku od dima koji sadrži širok raspon ugljikovodika i djelomično razgrađenih spojeva.
2.Zašto je pušenje gore od cigareta?
Općenito, pušenje se smatra štetnijim jer se proizvod sagorijeva i dim udiše u pluća. No otkrili smo da zagrijavanje otopine pare i udisanje pare u pluća uzrokuje sličnu štetu i smanjuje sposobnost borbe protiv infekcije.
3.Je li vape dim ili para?
Vaping simulira pušenje. Uređaji za vaping na baterije proizvode aerosol koji izgleda poput vodene pare, ali sadrži nikotin, arome i više od 30 drugih kemikalija. Aerosol se udiše u pluća, gdje nikotin i kemikalije ulaze u krvotok.
FAQ
P: Dajete li uzorke? jel besplatno ili dodatno?
O: Našim kupcima pružamo besplatne uzorke. Ako uzorak treba prilagoditi, naplatit ćemo odgovarajuću naknadu.
P: Koji su vaši uvjeti plaćanja?
O: Obično prihvaćamo plaćanje T/T ili L/C. Platite 50% unaprijed, mi ćemo pokrenuti proizvodnju, nakon plaćanja ostatka, mi ćemo poslati.
P: Što učiniti s povratom?
O: Ne prihvaćamo povrat ako nema problema s proizvodom.
Ako je to zbog proizvoda, pružit ćemo tehničku podršku i odgovarajuću uslugu nakon prodaje.
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti






















