120w marke EGQ
1.YY28 izrađeni su od ljuske od aluminijske legure i imaju LCD zaslon, koji može lako vidjeti informacije kao što su napon, otpor, snaga i tako dalje.
2. Dizajn i upotreba YY28 su jednostavni, možda samo ako kupci dobiju pravi proizvod, lako mogu razumjeti kako ga koristiti.
Opis
120w marke EGQ
YY26, YY27, YY28 su iste vrste proizvoda, a svi su izrađeni od ljuske od aluminijske legure i imaju LCD zaslon, koji može lako vidjeti informacije kao što su napon, otpor, snaga i tako dalje. Korisnicima je prikladno koristiti i održavati opremu.
Ono o čemu želim razgovarati je YY28, 120w marke EGQ, a dizajn i upotreba YY28 su jednostavni, možda samo ako kupci dobiju pravi proizvod, mogu lako razumjeti kako ga koristiti. Može se reći da su funkcija punjenja, funkcija punjenja goriva, kao i tehnička primjena čipa, prikaz LCD zaslona itd. jasni na prvi pogled.
YY28, 120w marke EGQ, otporan je na padove i izdržljiv, pun šarma. U nekim slučajevima mogu biti dobri partneri kupaca. Partner koji može biti uz vas dugo vremena.
YY28, marka 120w EGQ, koristi mnogo tehnologije, tehnologija čipa je najistaknutija, s podesivim funkcijama. Može nam pomoći odabrati snagu koja nam odgovara, odnosno snagu i napon koji su nam potrebni. To vam omogućuje da prilagodite željeni dim u bilo kojem trenutku. Uostalom, znate kako želite kušati.
Ovdje su novi i stari kupci dobrodošli na savjetovanje, hvala!
Njegovi detalji su sljedeći:
| Watts | 120W baterijski uređaj |
| E tekućina | Cartomizer dopunjava e tekućinu kada se potroši |
| Paket | Jedan priručnik. Jedan usb kabel. |
| Boja | crna, crvena, srebrna, žuta i plava |
| Baterija | 1600 mAh |
| Težina stroja | 188g |
| Karton | 100 kom po kartonu |
| G.W | 31,5 kg |
| Veličina kartona | 55*42*28 cm |
Pitanja:
1.Što su elektronske cigarete?
E-cigarete su uređaji na baterije koje ljudi koriste za zagrijavanje tekućine u paru koja se može inhalirati. Poznate su i kao e-cigarete, elektroničke cigarete ili e-cigarete.
2.Jesu li elektronske cigarete štetne?
U usporedbi s cigaretama, e-cigarete nisu bezopasne. Može sadržavati štetne i potencijalno štetne tvari uključujući nikotin, teške metale poput olova, hlapljive organske spojeve i karcinogene.
3.Što se smatra elektroničkom cigaretom?
Uređaji koji imaju oblik cigarete, cigare ili olovke, ali ne sadrže duhan. Koristi baterije i sadrži otopinu nikotina, aroma i drugih kemikalija od kojih neke mogu biti štetne.







FAQ
P: Jeste li trgovačka tvrtka ili proizvođač?
O: Mi smo proizvođač elektroničkih cigareta, nadamo se da ćemo poslovati s vama! Hvala!
P: Koji su vaši uvjeti plaćanja?
O: Obično prihvaćamo plaćanje T/T ili L/C. Platite 50% unaprijed, mi ćemo pokrenuti proizvodnju, nakon plaćanja ostatka, mi ćemo poslati.
P: Kada obično dobijete odgovor?
O: Svi upiti bit će obrađeni unutar 24 sata.
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti













